Οι αριστούχοι του Μουσικού Γυμνασίου και Λυκείου Ηρακλείου

Τους αριστούχους τους ανακοίνωσαν χθες το Μουσικό Γυμνάσιο και Λύκειο Ηρακλείου.



Μουσικό Γυμνάσιο Ηρακλείου

Α’ τάξη

Περδικάκης Μαρίνος του Σπύρου 19 12/20, Μπουμάκης Ευάγγελος του Μιχ. 19 10/20, Πετράκη Ευαγγελία του Γεωργ. 19 10/20, Ροδουσάκη Αλεξάνδρα του Σάββα 19 9/20, Καλυβάς Αθανάσιος του Κων. 19 7/20, Τζαγάκη Ελένη του Μιχ. 19 7/20, Πετράκη Αννα του Γεωργ. 19 5/20, Στεφανάκης Πέτρος-Ραφ. του Εμμαν. 19 4/20, Γιατράκη Βασιλική του Μιχ. 19 3/20, Νικολιδάκης Εμμανουήλ του Ιωσήφ 19 3/20, Ιακωβάτου Νικολέτα Αικατ. του Γερ. 19, Σιγανού Εμμανουέλα του Ιωάννη 19, Τσαγκάρη Μαρία-Κων. του Δημ. 18 19/20, Κοκαράκη Χαρίκλεια του Εμμαν. 18 17/20, Ευμορφούτσικος Φώτιος του Δημ. 18 16/20, Νικολουδάκης Εμμανουήλ του Ιωαν. 18 12/20

Β’ Τάξη

Κωστομανωλάκη Μαρία-Σωτ. του Φαν. 19 14/22, Βιτσαξάκη Μαρία του Μαρίνου 19 3/21, Κολλάρου Μαρία του Βασ. 18 19/22, Πεδιαδιτάκη Ιφιγένεια του Εμμαν. 18 19/22, Γιαλιτάκης Ιωάννης του Ελευθ. 18 16/22, Σαρρής Χαράλαμπος του Κων. 18 16/22, Φλουράκη Σουλτάνα του Εμμαν. 18 11/22

Γ’ Τάξη

Γλυκοκοκαλου Ελένη του Κων. 19 17/22, Κατσούλης Κωνσταντίνος του Ευαγ. 19 11/22, Μακρυγιωργάκη Ευαγγελία-Αικατ. του Μάριου 19 9/22, Αλμπάνη Μαγδαληνή του Αθαν. 19 8/22, Μαστοράκης Αχιλλέας του Γεωργ. 19 4/21, Αρετάκη Κασσιανή του Μιχ. 19 2/22, Κτενιαδάκη Μαρίνα-Αικατ. του Γεωργίου 18 20/22, Γιαννικας Χαράλαμπος του Γεωργ. 18 19/21, Καστανάκης Μιχαήλ του Ελευθ. 18 18/22, Σπανιας Αγγελος του Χρήστου 18 18/22, Πετράκης Στυλιανός του Γεωργ. 18 12/22



Μουσικό Λύκειο Ηρακλείου



Α’ Τάξη

Μπουμάκης Νικόλαος του Μιχαήλ 19,2, Αποστολάκη Ανδριάνα του Αντ. 19, Σιγανού Φιλία του Ιωάννη 18,6, Αμανατίδης Κων. του Κων. 18,3, Κουλουράκης Γεώργιος του Ιωαν. 18,1.

Β’ Τάξη

Λιακούλη Νεκταρία-Χάιδω του Ιωαν. 19,5, Ροδουσάκη Αικατερίνη του Σάββα 19,3, Φλουρής Ιωάννης-Αριστ. του Γεωργίου 19,3, Δεληγιάννης Μακρής Στυλιανός του Δημ. 18,5, Ζερβάκη Σοφία του Εμμαν. 18,4, Μπουτσολης Κωνσταντίνος του Αποστ. 18,2, Σταυρακάκη Μαρία του Γεωργ. 18,1.

Γ’ Τάξη

Χρονάκης Μάριος του Νικ. 19,7, Ρουσσάκη Σοφία -Νικολ. του Εμμαν. 19,4, Σκαρπαθιωτάκης Βασίλειος του Γεωργ. 18,6, Συγλέτος Νικόλαος Χρυσοβ. του Βασ. 18,6, Γιαχνάκης Μαρίνος του Μύρωνα 18,5, Πατμανίδη Ολυμπία του Νικ. 18,3.