Τους αριστούχους μαθητές τους ανακοίνωσαν ακόμα δύο σχολεία του Ηρακλείου, το 9ο και 10ο Γυμνάσια.



9ο Γυμνάσιο



Α’ Τάξη

Σωμαρακάκη Ελένη του Γεωγ. 19 11/14, Τσικνάκη Ραφαέλα του Εμμαν. 19 11/14, Καζαμιάκη Ιωάννα Κων/να του Κωνστ. 19 9/14, Σεληνιωτάκης Μιχαήλ του Κων. 19 3/14, Χαλασοφουρνάκη Ευθυμία του Γεωργ. 18 12/14, Μπορμπαντωνάκη Μαρία του Μιχ. 18 10/14, Στεφανάκης Ιωάννης του Ιωαν. 18 9/14, Σταματάκης Μηνάς του Εμμαν. 18 7/14

Β’ Τάξη

Λυρουδη Αντωνία του Χρήστου 20, Ξυλούρη Ιωάννα του Κανάκη 20, Γιαπιτζόγλου Μιχαήλ-Ραφ. του Κων. 19 10/14, Σκουτέλη Δανάη του Παναγ. 19 7/14, Αναγνωστάκης Μιχαή του Νεκτ. 19 6/14, Δραμουντάνη Αικατερίνη του Νικ.19 6/14, Τσιμπλοστεφανάκη Καλλιόπη του Μιχ. 19 5/14, Κατσαρός Γεώργιος του Θεοφ. 19 4/14, Κλινάκη Βικτωρία του Κων. 19 2/14, Πολυχρονάκης Δημήτριος του Ζαχ. 19 2/14, Φραγκιαδάκη Μαρίνα - Στυλ. του Εμμαν. 19 1/14, Παπαδάκης Εμμανουήλ του Μιχ. 19, Συγλέτος Ανδρέας του Γεωργ. 18 12/14, Ιατράκη Πασχαλιά του Μιχ. 18 11/14, Κανάκη Σταματία-Στυλ. του Νεκτ. 18 7/14.

Γ’ Τάξη

Τυράκη Σοφία του Μιχ. 19 12/14, Χαρκουτσάκη Ειρήνη του Νικ. 19 5/14, Μιχελουδάκη Ευαγγελία του Γεωργ. 19 4/14, Χατζάκη Μαρία του Ζαχ. 19 4/14, Νικολίτσης Λουκάς του Θεοδ. 19 1/14, Μαθιουλάκης Στυλιανός του Γεωργ. 18 12/14, Λαμο Ερρικα του Ορεστη 18 10/14, Αμπατζή Γεωργία του Περικλή 18 9/14, Στυλιανάκης Ευάγγελος του Μιχ. 18 9/14, Χαλασοφουρνάκη Μαρίνα του Γεωργ. 18 9/14.

Βραβεία

Α1: Βογιατζής Εμμανουηλ του Νικ. 18 1/14, Α2: Μπορμπαντωνάκη Μαρία του Μιχ. 18 10/14, Α3: Σωμαρακάκη Ελένη του Γεωργ. 19 11/14, Α4: Καζαμιακη Ιωαν.-Κων. του Κων. 19 9/14, Α5: Τσικνάκη Ραφέλα του Εμμαν. 19 11/14, Β1: Γιαπιτζόγλου Μιχαήλ-Ραφ. του Κων. 19 10/14, Β2: Λυρουδη Αντωνία του Χρήστου 20, Ξυλούρη Ιωάννα του Κανάκη 20, Β3: Σκουτέλη Δανάη του Παναγ. 19 7/14, Β4: Κυριακίδη Ελευθερία του Μιχ. 16 11/14, Β5: Κατσαρός Γεώργιος του Θεοφ. 19 4/14, Γ1: Λαμο Ερρικα του Ορέστη 18 10/14, Γ2: Νικολίτσης Λουκάς του Θεοδ. 19 1/14, Γ3: Τυράκη Σοφία του Θεοδ. 19 12/14, Γ4: Μιχελουδάκη Ευαγ. του Γεωργ. 19 4/14, Χατζάκη Μαρία του Ζαχ. 19 4/14.



10ο Γυμνάσιο



Α’ Τάξη

Σαμωνάκη Νίκη του Ιωαν. 19 11/14, Σαμωνάκης Μιχαήλ του Ιωαν. 19 10/14, Τζιράκης Νίκος Ισαάκ του Κων. 19 7/14, Τσουρακάκη Ευαγγελία του Κων. 19 5/13, Καβαλέρος Νικόλαος του Αγγ. 19 3/13, Σωπασής Δημήτριος του Στεφ. 19 2/14, Λαδουκάκη Γεωργία του Νεκτ. 19 1/13, Ζαϊμάκης Μάριος-Ιωαν. του Γεωργ. 19, Τσατσάκης Γεώργιος του Μιχ. 18 12/13, Χαμντουν Μεντυαν Αμπσι του Μουστ. 18 12/13, Ροβίθης Μύρων του Μιχ. 18 11/13, Χαραλαμπάκης Αντώνιος-Φαν. του Μύρωνα 18 11/13, Αποστολάκης Μιχαήλ Αγγ. του Κων. 18 10/13, Σταυρουλάκη Εμμανουέλα του Νικ. 18 9/13, Πεδιαδιτάκης Μιχαήλ του Ανδρέα 18 7/14.

Β’ Τάξη

Χαλκιαδάκη Αρτεμις του Εμμαν. 19 12/13, Σεβαστάκη Ειρήνη του Εμμαν. 19 11/14, Κοφινάκη Μαρία του Δημ. 19 9/13, Τσατσαράκη Αικατερίνη-Ελένη του Αντ. 19 9/13, Μαγιατζή Ελένη του Κων. 19 8/13, Καμπιτάκη Γεωργία του Φιλ. 19 5/13, Κωνσταντάκη Ελένη του Αργ. 19 3/13, Στριλιγκάς Εμμανουήλ του Γεωργ. 19 1/13, Μανασσάκης Στυλιανός του Ιωάν. 19, Ξυπάκη Αναστασία του Ευαγ. 18 12/14, Μαράκης Γεώργιος του Νικ. 18 10/13, Σπινάκης Εμμαν. του Κων. 18 10/13, Παδουβάς Ιωάννης του Εμμαν. 18 9/13, Δεσδενάκη Βιργινία του Κων. 18 7/13.

Γ’ Τάξη

Οδυσεάκη Ειρήνη του Γεωργίου 20, Πατελάρος Εμμανουήλ του Γεωργ. 19 9/13, Βαρδιάμπαση Ελευθερία του Κων. 19 6/13, Αξιώτη Αγγέλα του Παναγ. 19 5/13, Αναστασάκη Καλλιόπη του Αλκ. 18 10/13, Λιναρδάκη Αντιγόνη του Εμμαν. 18 10/14, Τσιμπούκας Γεώργιος του Κλεάνθη 18 8/14, Πολάκης Ανδρέας του Ιωαν. 18 7/13, Γεωργουλάκη Ανδριάννα του Νικηφ. 18 7/14.